Fryzura “bob”

Planujesz zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od włosów! Bob należy do jednych z najpopularniejszych, stylowych fryzur, które zmienią Twój wizerunek o 180 stopni. Idealne cięcie w połączeniu z krótkim tyłem i dłuższymi bokami z pewnością przypadnie Ci do gustu. Skusisz się?

Fryzura bob dla każdego!

Bob to fryzura, która może zostać wykonana w wielu wariacjach. Na krótko, z długimi bokami, ze średnią długością boków sięgających maksymalnie do brody – wszystko zależy od Twoich preferencji i od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Końcówki włosów mogą być wystrzępione, układać się w regularne warstwy, a w ostateczności można je przyciąć na prosto. Należy jednak pamiętać, że jest to fryzura, która musi zostać wykonana pod kątem Twojego kształtu twarzy i typu urody, byś mogła czuć się komfortowo. Najlepiej udaj się do swojego zaufanego fryzjera i przedstaw swoją wizję. Z pewnością wykona ją tak, by spełniała Twoje oczekiwania i pasowała do Ciebie jak czarne szpilki do niebieskiej sukienki.

Zaufany fryzjer to podstawa!

Bob jest nie tylko jedną z najpopularniejszych fryzur, które są ponadczasowe, ale również zaliczany jest do fryzur klasycznych. Pasuje do każdego typu urody i kształtu twarzy. Jedynym ograniczeniem jest stan i struktura Twoich włosów. Boba należy dokładnie dopasować do Twojej twarzy, byś mogła wyglądać korzystnie i była zadowolona z końcowego efektu. Dobry fryzjer wykona cięcie w taki sposób, byś nie musiała spędzać w łazience połowy dnia, by ujarzmić swoje włosy. Warto mieć zaufanego fryzjera, który nie tylko wykona usługę, ale również poprawi Twój wizerunek w taki sposób, byś czuła się dobrze w swojej nowej fryzurze.

Zaczynamy!

Jeżeli posiadasz podłużną twarz – nie będzie problemu! Co powiesz na długiego boba, sięgającego linii brody? Uzyskamy wtedy efekt pełniejszej, szerszej buzi. Jeśli należysz do osób mających wysokie czoło, idealnie ścięta grzywka zakryje je, tworząc jedną z najważniejszych części fryzury. Może jednak posiadasz trójkątny/kwadratowy wyraz twarzy? To spróbuj z bobem, który złagodzi ostre rysy twarzy i sprawi, że buzia będzie wyglądała prześlicznie! Mile widziane asymetryczne wariacje i strukturalne cięcie czyli raj dla odważnych osób!
Nie podłużna i nie kwadratowa? To okrągła? Żaden problem! Wystarczy cięcie na długiego boba, który będzie się kończył za linią brody. Pozwoli to optycznie wysmuklić twarz. Jeśli należysz do osób odważnych, może propozycja odwróconego boba przypadnie Ci do gustu!
Dobry fryzjer w połączeniu z pewną decyzją to najlepsze połączenie! Bob to fryzura, która nie jest powtarzalna. Każda z Was może stworzyć swoją wizję i, jeżeli będzie korzystna dla typu urody, wprowadzić ją w życie. Bob prezentuje się doskonale z awangardową koloryzacją oraz jasnymi, zdecydowanymi odcieniami.