Yerba mate stało się w ciągu kilku lat tak popularne w naszym kraju, że chyba każdy ma jakiegoś znajomego, który jest fanem tego napoju. Yerba z powodzeniem zastępuje inne używki, które służą pobudzeniu, a nawet przewyższa je ze względu na swojej prozdrowotne właściwości. Nie dziwi zatem fakt, że staje się ona naparem, którego rzesza zwolenników ciągle się zwiększa. A to rodzi pole do tworzenia nowych biznesów. W końcu skoro ludzie piją Yerbę, to z pewnością znajdą się chętni do jej kupienia.

Yerba mate sklep – czy to dobry pomysł?

Jeśli sam jesteś smakoszem Yerby to założenie sklepu ze swoim ulubionym napojem jest zdaje się doskonałym pomysłem. Za jego pośrednictwem nie tylko będziesz mógł prowadzić swój własny biznes (i skończyć z pracą na etacie), ale również poruszać się w temacie, który budzi Twoją sympatię i interesuje Cię. Co więcej, prowadzenie sklepu z Yerbą da Ci możliwość dzielenia się tym wyjątkowym napojem z innymi ludźmi, którzy są go ciekawi – jeszcze go nie odkryli – a także tymi, którzy poszukują nowych smaków i doznań, a Yerbę już doskonale znają.

Prosto z Argentyny

Chciałbyś/chciałabyś, aby Yerba w Twoim sklepie pochodziła jedynie ze sprawdzonych źródeł i była produktem oryginalnym? Najlepiej prosto z Argentyny? Pewnie obawiasz się, że koszty takiego przedsięwzięcia mogłyby być początkowo zbyt duże dla Ciebie. Nic bardziej mylnego. Na polskim rynku działają już polsko-argentyńskie firmy dystrybuujące Yerbę z Ameryki Południowej.

Jednym z takich przedsiębiorstw jest Un-Mate – hurtownia, która od około 6 lat zaopatruje sklepy z Yerbą i akcesoriami przeznaczonymi do jej picia i przygotowania na całym świecie. W ofercie Un-Mate znajdziesz zioła sprowadzone z Ameryki Południowe, a także akcesoria, które pochodzą z tego dalekiego kontynenty i są dostępne jedynie ekskluzywnie w Un-Mate. Decydując się na skorzystanie z oferty hurtowni nie musisz obawiać się dużych kosztów wysyłki, czy też opłat celnych. Robiąc zakupy do swojego sklepu przez Un-Mate – Yerba mate sklep otrzymasz produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Prosto z kraju producenta.

Szeroka oferta hurtowni

W ofercie hurtowni znajdziesz różnego rodzaju zioła Yerba Mate. Zarówno te klasyczne, jak i smakowe, czy tworzone ze specyficznych mieszanek. Swoim klientom będziesz mógł/mogła zaoferować nie tylko doskonałej jakości zioła, ale również naczynia do przygotowywania i picia Yerby, a nawet zaopatrzyć się w słodycze, które będą świetnym dodatkiem do tykwy z gorącym, ulubionym napojem.